Home Sport Rukometaši Borca nastavili trijumfalnu seriju, palo i Goražde

Rukometaši Borca nastavili trijumfalnu seriju, palo i Goražde

0

Rukometaši Borca savladali su Goražde rezultatom 27:23, te tako upisali osmu uzastopnu ligašku pobjedu.

Iako trener Mirko Mikić nije mogao da računa na najiskusnije igrače, Dejana Unčanina i Bojana Ljubišića, “crveno-plavi” su, uz manje probleme, stigli do novog slavlja.

Banjalučani su kontrolisali igru i rezultat tokom svih 60 minuta. Pa ipak, gosti su u finišu zaprijetili i prišli na 21:22. Igrao se 53. minut.

No, Borac je odbio taj atak. Odgovornost je preuzeo Goran Daničić i pogodio za 23:21. Dobru defanzivnu rolu Stefana Miljkovića golom je “naplatio” Milan Dakić pa se nakon 24:21 pitanje pobjednika nije postavljalo.

Pobjednike je predvodio Miloš Nježić, strijelac devet golova. Slađan Subotić je upisao osam odbrana.